دسته‌ها
فیلم

آیا نوه دکتر حداد عادل در لندن به دنیا آمده است؟ [ویدیو]

آیا نوه دکتر حداد عادل در لندن به دنیا آمده است
آیا نوه دکتر حداد عادل در لندن به دنیا آمده است

✅ پاسخ به یک شبه از زبان دکترحدادعادل:

آیا نوه دکتر حداد عادل و مقام معظم رهبری در خارج به دنیا آمده اند ؟

?شروع این شایعه به  ساختن فیلمی  توسط کارگردان معلوم الحال محسن مخلباف در پاریس برمی گردد.

در این فیلم  اشاره می گردد برای بچه دار شدن عروس رهبری بالغ بر یک میلیون پوند هزینه شده و برای توجیه این مطلب ، گفته می شود در طول مدت اقامت این خانواده یک طبقه مستقل از یک هتل در شهر لندن را دراختیار داشته اند.

با اندک توجه در می یابیم این مبلغی بالغ بر ۵ میلیارد تومان خواهد بود و این در حالیستکه شاید ماهانه دریافتی یک دانشجو شهرستانی در تهران از خانواده شاید کمتر از ۲۰۰ هزارتومان باشد

حال قضاوت کنید طرح این موضوع که رهبر کشور برای تولد نوه خود در خارج از کشور بیش از ۵ میلیارد تومان هزینه می کند، چه آثار مخربی در جامعه ایجاد می کند و آن جوان چه فکری در مورد نظام جمهوری اسلامی خواهد کرد.

? حال آنکه در واقع این فرزند در بیمارستان رسالت که یک بیمارستان معمولی درجه چندم هست در زیر پل سیدخندان تهران، اول خیابان ابوذرغفاری بدنیا آمده و کل پرداختی بیمارستان نزدیک به پانصد هزار تومان بوده است.

همچنین دکتر ایشان خانم دکتر وحید دستجردی بوده اند.

?بنابراین مطابق مدارک موجود نه پدر و نه مادرو نه هیچ یک از اقوام بچه هیچگونه مراجعه به خارج از کشور نداشته اند و اساساً این دروغ توسط اتاق فکر آنها با هدف سیاه نمایی طراحی شده است تا ذهن جوان و مردم مارا خراب کند.

پایان

؛

ویدیو : آیا نوه دکتر حداد عادل در لندن به دنیا آمده است؟ ؟!

تماشا در روشنگری

?روشنگری شبهات پیرامون مشاغل دولتی حداد عادل بعد از انقلاب

(از زبان دکتر حداد عادل )

?یکی از دلایلی  که نشان می دهد این موج تخریب دروغ است این است که موقع انتخابات این حرف ها را می زنند.بنده فردای روز انقلاب به جناب شهید مطهری گفتم اکنون وظیفه ما چیست؟   پیروی آن ، سه روز بعد به من گفتن به رادیو بروم.

? در اسفند۵۷ بنا به دعوت جناب بازرگان و سفارش شهید مطهری، بنده به عنوان معاون وزیر ارشاد معرفی شدم که از آن زمان تا کنون حدود ۳۷ سال بنده در مناصب مختلف دولتی در همین سطح مشغول خدمت بوده ام.

?می گویند من عضو فعاّل انجمن فلسفه شاهنشاهی منسوب به سید حسین نصر رئیس دفتر فرح بودم، بنده در پیش از پیروزی انقلاب یعنی در آذرماه و دیماه سال ۵۷ از سوی موٌسسین حزب جمهوری اسلامی یعنی آقایان شهید مطهری ، شهید بهشتی ، شهید باهنر و مقام معظم رهبری و آقای موسوی اردبیلی به عنوان  ۳۰ نفر شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی معرفی شدم، چه طور می شود مردم تهران با شناختی که از من داشتند ، و فضایی که همه به دنبال رو کردن مستندات از افراد بودند ، کسی به این موضوع اشاره نداشته  و الان بعد از گذشت چند دهه به فکر افتادند افشاگری کنند و مدعی شده اند چرا شورای نگهبان بنده را رد نکرده است!

?جوری بیان می کنند فلانی چندین شغل  و مقام دارد که گویا بنده از تمامی آنها حقوق دریافت می کنم، این صحبت ها فقط مصرف انتخاباتی دارد،اگربنده صد تا عیب واقعی داشتم ولی با این جریان مخالفت نکرده بودم و جز آنها بودم مشکلی نبود و حالا چون این جریان را از ابتدا شناختم ببینید چه کارهایی می کنند البته بنده برای تک تک این موارد جواب دارم…. 

پایان

؛

؛

ویدیو : آیا مدارس فرهنگ توسط دکتر حداد عادل مدیریت می شود

تماشا ویدیو در روشنگری

ویدیو  : چرا شايعات زيادى در مورد دكتر حدادعادل مطرح مى شود؟! 

تماشا ویدیو در روشنگری

ویدیو : چرا دكتر حداد عادل را به اين ميزان تخريب مى كنند؟! 

تماشا ویدیو در روشنگری

با دکمه‌های زیر این صفحه را برای دیگران ارسال کنید
سارا دانشور

از سارا دانشور

سلام . سارا دانشور هستم . نویسنده و گردآورنده مطالب سایت بنیانا . . . | . . . چه تصویر قشنگی‌ست که در صحنه‌ی محشر ؛ما دور حسینیم و بهشت است که مات است . . .

رخداد از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات