درباره سایت بنیانا

وب سایت بنیانا با آدرس www.bonyana.com محل نشر مقاله و خبر درباره شریعت اسلام است. در بنیانا درباره رویدادهای مهم پیرامون فرهنگ در انقلاب اسلامی ایران می‌خوانیم. جدیدترین کتاب‌ها و برنامک‌های موبایلی را معرفی می‌کنیم. کلمه بنیانا در اینجا به معنای پایه ، اساس و بنیاد است.


در روزگاری که اکثریت محتوای شبکه های اجتماعی آموزنده نیست باید بدانیم که فضای برخط و آنلاین فقط برای سرگرمی ساخته نشده ؛ یادگیری و مطالعه و تحقیق و تفکر هم بخشی از فایده های فضای برخط است . سایت بنیانا در ایامی که اکثریت رسانه ها فقط به پوشش خبری سخنان چهره های سیاسی و … می‌پرداختند راه اندازی شد تا راه حلی برای عبور از ابتذال فضای وب و رسانه های ایران باشد

سایت بنیانا , ابتدای آذر ماه سال ۱۳۹۲ به صورت آزمایشی شروع به کار کرد و بعد از چند روز به صورت کامل و عمومی منتشر شد.

“ساده و بدون جزئیات” بودن اولویت ما در طراحی گرافیک سایت بنیانا بوده است. به همین دلیل فقط ویجت‌های ضروری همچون بخش جستجو و تعدادی از آخرین مطالب و صفحات مهم بنیانا در بخش انتهای وب سایت قرار گرفته است. این تصمیم به جهت آسانی خواندن محتوا روی موبایل و سهل بودن رسیدن به متن مفیدی که مردم به دنبال آن هستند گرفته شده است.

از آغاز کار سایت بنیانا تاکنون نوجوانان و جوانان , دختران و پسران زیادی با بنیانا همکاری داشته اند از کمک برای تولید محتوا تا همیاری و بازنشر مطالب در شبکه های اجتماعی ؛ از همه آن‌ها سپاس‌گزاریم.

بخشی از مطالب سایت نوشته اعضای تحریریه بنیانا است و برخی دیگر از مطالب سایت بازنشر از مطالب نشریات معتبر و یا برگرفته از سایت های فارسی زبان است.

در هر مورد منابع به صورت کامل در انتهای هر مطلب نوشته میشود. در بازنشر و استفاده از متن های ترجمه شده و… قوانین کپی رایت (حق مولف) منبع اصلی معتبر است. کپی برداری از مطالب نوشته شده توسط سایت بنیانا با ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب بلامانع است. پیشنهاد می کنیم صفحه “قوانین کپی و استفاده از مطالب” را بخوانید

برای ارتباط با تحریریه بنیانا از طریق صفحه تماس پیام خود را ارسال فرمایید.


ثواب شروع کار سایت بنیانا و ادامه فعالیت آن به ساحت اقدس حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها پیشکش میشود.پاسخ به سوالات متداول :

سایت بنیانا کاملا مستقل است. بر خلاف تصور عامه مردم که هر رسانه حزب اللهی از طرف نهادها و سازمان‌ها حمایت می‌شود بسیاری از وب‌سایت‌ها کاملا آتش به اختیار و فارغ از بودجه‌های دولتی فعالیت می‌کنند.

البته گروه تحریریه سایت بنیانا خود را طرفدار و سربازِ همه نهادها و سازمان‌های دینی می‌داند.

هزینه‌های ادامه فعالیت سایت بنیانا از سوی گروه تحریریه و مردم مسلمان تامین میشود و به زودی ریز جزئیات در صفحه ” نذر فرهنگی و حمایت مالی (+شفافیت)” درج می‌شود.


guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات