دسته‌ها
اخبار

اخراج عوامل اینترنشنال از لندن و واکنش سرلشکر سلامی به این رویداد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اخراج عوامل ایران اینترنشنال از لندن گفت: این رسانه دروغ‌پراکن هتاک را به سرزمین دیگری پرتاب کردند که این به‌معنی نفوذ و شعاع تأثیر انقلاب است.

سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اجلاس سراسری استادان، فرماندهان و استادیاران شبکه تربیتی صالحین بسیج در مشهد اظهار داشت: در مقابل دشمن، ملت ما پرچم به دست و متحد حرکت می‌کند و نشان می‌دهد هیچ چیز، حریف این اتحاد نیست.

به گزارش رسا، وی بیان داشت: ذخیره راهبردی غرب برای مقابله با اسلام، پس از جای‌گذاری صدام و شکست آن، پدیده تکفیر بود تا همه جهان اسلام را نابود کند اما انقلاب اسلامی از این فتنه نیز عبور کرد.

فرمانده ‌کل سپاه گفت: حصر اقتصادی و تحریم نیز از ذخایر دشمن بود که تمام نظام اطلاعاتی و حقوقی دشمن و همه نهادهای بین‌المللی و قدرت‌های رسانه‌ای را برای پیروز شدن در این میدان به صحنه آورد و بازهم شکست خورد و هم‌اکنون که دشمن از همه جا ناامید شده، ‌‌دست به دامان اپوزیسیون‌هایی شده‌ است که حتی ارزش نام بردن هم ندارند.

سرلشکر سلامی افزود: خواست غرب، جامعه‌ای عقب‌مانده، فقیر، ویران‌ شده، مستأصل و آماده تسلیم از ایران بود اما عملکرد انقلاب به‌گونه‌ای بود که این کشور، در حالی که دست‌های دشمن را بسته است، توانسته است اراده و عملکرد او را متوقف کند.

وی ادامه داد: ما در عرصه‌های علم و اقتصاد و سازندگی کشور می‌توانیم ادعا کنیم که امروزه بیش از 360 طرح ملی را بدون توقف، پیاده کرده‌ایم و انقلاب اسلامی امتداد بعثت پیامبر(ص) است و خداوند همان‌گونه که از پیامبر اسلام(ص) و مبعث ایشان محافظت کرد انقلاب اسلامی ما را نیز حفظ کرده است.
فرمانده‌کل سپاه تصریح کرد: حماسه باشکوه راهپیمایی 22 بهمن امسال، حجت آشکاری برای حقانیت نظام الهی ما شد و بخشی از قلب‌های مردد و پریشان‌ شده را دوباره استحکام بخشید و ذهن‌ها را به نور حرکت برای فتح قله‌های باقیمانده مزین کرد.

سرلشکر سلامی با بیان این‌که این رویداد، میدان قضاوت جهانی را نسبت به انقلاب و نظام تغییر داد خاطرنشان کرد: در این روز تاریخی دل همه آزادگان و مستضعفان عالم شاد و روح جدیدی در کالبد انقلاب اسلامی دمیده شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اخراج عوامل شبکه تروریستی ایران اینترنشنال از لندن، گفت: این رسانه شرور دروغ‌پراکن فتنه‌انگیز هتاک را به سرزمین دیگری پرتاب کردند که این به‌معنی قلمروی قدرت، میدان نفوذ و شعاع تأثیر انقلاب است.

فرمانده‌ کل سپاه همچنین به اهمیت وجود استادان حلقه‌های صالحین اشاره و تأکید کرد: دشمن می‌خواهد دیدگاه‌ها را تغییر دهد که در این‌جا نیاز به انسان‌هایی داریم که مقابل زور و استکبار بایستند و به هیچ عنوان دچار تردید نشوند.

با دکمه‌های زیر این صفحه را برای دیگران ارسال کنید
بنیانا

از بنیانا

سایت بنیانا محل نشر مقاله و خبر درباره دین اسلام است. در بنیانا درباره رویدادهای مهم پیرامون فرهنگ اسلامی و سبک زندگی در انقلاب اسلامی ایران می‌خوانیم... کلمه بُنیانا در اینجا به معنای پایه، اساس و بنیاد است.

رخداد از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات