دسته‌ها
کلمات | مقاله، یادداشت، گزارش

قدردانی خانواده شهید سلیمانی از ملت ایران درپی برگزاری حماسه‌گونه‌ی مراسم‌های اولین سالگرد شهادت این شهید عزیز

خانواده سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، در پیامی از حرکت عظیم و حماسه‌گونه‌ی اقشار مختلف مردم در گرامیداشت نخستین یادبود سالگرد شهادت «مرد میدان» تقدیر کردند. متن این پیام را در ادامه بخوانید. همراه بنیانا باشید.

بسم رب الشهداء والصديقين

یک سال از شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران همراه و وفادارش گذشت.

علیرغم سختی تحمّل فقدان ظاهری آن شهدای عظیم الشأن، سنتهای الهی نشان داد برکات خون به ناحق ریخته شده‌ی آن شهیدان، به تدریج جلوه‌های نوبه‌نو و مؤثّر خود را به منصه‌ی ظهور می‌رساند و نشان می‌دهد نه تنها تأثیر حضور آن قهرمان و مرد میدان حماسه و مقاومت کاهش یافته بلکه روز به روز آثار آن از نظر کمّی و کیفی گسترش می‌یابد.

وحدت اقشار مردم در جمهوری اسلامی، توجه آزادی‌خواهان سراسر جهان به مکتب مقاومت و مبارزه‌ی آن شهدا در رهایی ستم‌دیدگان و مستضعفان دنیا از سلطه‌ی جبهه‌ی جهانی استکبار به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی و دست‌نشانده‌ی رو به زوال آن، الگو قرار گرفتن راه و رسم حاج قاسم برای خیل عظیمی از جوانان مسلمان و غیرمسلمان در سراسر جهان، و حرکت عظیم حماسه‌گونه‌ی اقشار مختلف مردم در سالگرد شهادت آن عزیزان نمونه‌هایی از این مظاهر است که این مسیر همچنان به حول و قوّه‌ی الهی و به مدد انفاس طیّبه‌ی شهدا ادامه دارد، ان‌شاءالله.

خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی به رسم ادب، قدرشناسی و سپاس قلبی خود را به پیشگاه مقدس امام زمان ولی‌الله‌الاعظم حجت‌ابن‌الحسن ارواحنا فداه، محضر مبارک رهبر عظیم‌الشّأن انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، رهبران جبهه مقاومت در منطقه علی‌الخصوص جناب حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدحسن نصرالله، جناب سیدعبدالملک حوثی و جناب اسماعیل هنیه، همچنین آحاد جبهه‌ی سراسری مقاومت علیه استکبار و استعمار از جمله مردم میهمان‌نواز و جوانان عزیز و بیدار عراق بالاخص خانواده معظم شهید ابومهدی المهندس، جوانان و فرماندهان الحشدالشعبی و ملت‌ها و فضلا و نخبگان دیگر کشورهای اسلامی، و نیز به پیشگاه مردم شریف و عزیز و سربلند ایران از جمله مردم دوست‌داشتنی کرمان و تمامی دستگاههای اجرایی، قوای سه‌گانه و نیروهای مسلح، به پاس ادعیه زاکیه، حمایت‌ها، یادبودها و حضور مخلصانه و حق‌باورانه برای پاسداشت شهید سلیمانی اعلام می‌دارد.

و از خداوند متعال مسألت می‌کند تا با انتقام نهایی خون این شهید عزیز، ضمن تسلی به دل‌های ما و همه‌ی مستضعفان جهان، زمینه تعجیل در فرج حضرت ولی‌عصر عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف را فراهم نماید.

و من الله التوفيق

منبع : سایت بنیاد حفظ و نشر آثار شهید سپهبد قاسم سلیمانی

با دکمه‌های زیر این صفحه را برای دیگران ارسال کنید
بنیانا

از بنیانا

سایت بنیانا محل نشر مقاله و خبر درباره دین اسلام است. در بنیانا درباره رویدادهای مهم پیرامون فرهنگ اسلامی و سبک زندگی در انقلاب اسلامی ایران می‌خوانیم... کلمه بُنیانا در اینجا به معنای پایه، اساس و بنیاد است.

رخداد از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات