دسته‌ها
کیوسک

شماره 262 نشریه خط حزب الله منتشر شد 📰 رایگان دانلود کنید 📥 [بررسی شکست حداکثری آمریکا]


شماره‌ی دویست‌وشصت‌ودوم هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «شکست حداکثری» منتشر شد. این شماره از نشریه خط حزب الله یک پرسش اساسی مطرح می کند و به آن پاسخ میدهد؛ راهبردهای ترامپ و دولت معلق آمریکا در مواجهه با جمهوری اسلامی و ملت ایران تا چه میزان موفقیت داشته است؟ برای دانلود رایگان نشریه در سایت بنیانا روی ادامه مطلب بزنید.

«سیاست فشار حداکثری» عنوان کلی برنامه‌های رژیم مستکبر آمریکا علیه ملت ایران در دوره‌ی چهارساله‌ی اخیر بوده است. این سیاست کلی در قالب برنامه‌ها و اقدامات متعددی انجام گرفته است که بررسی مجموعه‌ی این اقدامات و اهداف هر یک از آنها می‌تواند تصویر روشن‌تری از میزان موفقیت یا شکست سیاست فشار حداکثری به‌دست دهد. با هدف پاسخ به همین سؤال که سیاست فشار حداکثری به چه میزان در چهار سال گذشته موفق بوده است، در سخن هفته‌ی این شماره از خط حزب‌الله برخی از مهم‌ترین اقدامات آمریکایی‌ها در چهار سال گذشته مرور شده است.

رهبر انقلاب در سخنرانی تلویزیونی روز ۱۳ آبان، وضعیت کشور آمریکا در ایام برگزاری انتخاباتشان را تماشایی ارزیابی کردند و انهدام آمریکا در فاصله نه چندان طولانی را پیش‌بینی کردند: « حرف سخنگویان خودشان و نویسندگان خودشان و صاحبان فکر از داخل خود آمریکا است؛ آنها این حرف را می‌زنند. در این چند سال چند کتاب نوشته‌اند، با تیراژهای بالا در داخل آمریکا منتشر شده که برخی پرده‌ها را این کتاب‌ها بالا می‌زند. یکی از این کتاب‌ها را که به فارسی ترجمه شده، بنده خواندم؛ پُر از شواهدِ همین انحطاط است.» “ترس، ترامپ در کاخ سفید” عنوان کتابی بود که رهبر انقلاب در ابن بخش از بیاناتشان به آن اشاره کردند. نشریه خط حزب‌الله در مطلبی با عنوان «آمریکای آشفته» بخش‌هایی از این کتاب را بازخوانی کرده است.

دیگر بخش‌های نشریه‌ی خط حزب‌الله به شرح زیر است:
کلید همین‌جاست نه در کاخ سفید / مسئله روز
وحشیگری فرهنگی / کلیدواژه
تا قطع تمام وابستگی‌ها مبارزه با استکبار ادامه دارد / کلام امام
باید از پیری جمعیت ترسید / خانواده ایرانی
باید شانه زیر بار مسئولیت‌ها بدهید / دولت جوان انقلابی
علاج بیماری کرونا دست خودمان است / مطالبه رهبری
بیشتر پیشرفت‌های کشور کار بچه‌های انقلاب است / حزب‌الله این است
ماجرای یک نامه، ۲۶ آبان ۵۹ / عکس‌نوشت

طبق رسم هفتگی خط حزب‌الله، شماره‌ی این هفته به روح مطهر شهید مدافع حرم شهید محمدرضا دهقان‌امیری تقدیم می‌شود.

[su_note note_color=”#c8e6c9″]

دانلود نسخه های مختلف نشریه خط حزب الله شماره 262

دریافت نسخه مطالعه وب و موبایل | دریافت نسخه چاپی رنگی | دریافت نسخه چاپی سیاه و سفید

سایز بزرگ برای تابلو اعلانات »» دریافت نسخه رنگی | دریافت نسخه سیاه و سفید

وب سایت و کانال های نشریه خط حزب الله » لینک وب سایت نشریه | کانال نشریه در سروش | کانال نشریه در گپ | کانال نشریه در بله | کانال نشریه در ایتا

[/su_note]

تکثیر و توزیع نشریه خط حزب‌ الله به صورت داوطلبانه و خودجوش است. بدین نحو که برادران و خواهران گرامی فایل نشریه را دانلود کرده، و به تعدادی که امکان دارد تکثیر و در مکان‌هایی مانند مسجد، پایگاه بسیج، هیئت‌های مذهبی، دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه توزیع می‌کنند

نسخه های چاپی برای کاغذ اندازه A3 هستند و نسخه مطالعه برای موبایل و استفاده روی A4 است. شما می توانید هر نسخه از نشریه را با هزینه حدود ۴۰۰ تومان روی برگه A3 چاپ کنید و اندازه تابلو اعلانات برای کاغذ با ارتفاع حداقل ۷۰سانتیمتر است که حدود ۷هزار تومان هزینه دارد .

هم چنین شما می توانید به صورت رایگان مطالب را در سایت نشریه بخوانید و اگر در شبکه های اجتماعی صفحه یا کانال دارید، لینک مطالب نشریه خط حزب الله یا عکس و پوسترها را در صفحات خود به اشتراک بگذارید تا فارسی زبانان بیشتری مطالب را بخوانند.

دانلود کنید » شماره ۲۶۱ نشریه خط حزب الله منتشر شد رایگان دانلود کنید


با دکمه‌های زیر این صفحه را برای دیگران ارسال کنید
بنیانا

از بنیانا

سایت بنیانا محل نشر مقاله و خبر درباره دین اسلام است. در بنیانا درباره رویدادهای مهم پیرامون فرهنگ اسلامی و سبک زندگی در انقلاب اسلامی ایران می‌خوانیم... کلمه بُنیانا در اینجا به معنای پایه، اساس و بنیاد است.

رخداد از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات