دسته‌ها
فیلم

ویدیوی سخنان سردار غیب پرور در نشست خبری رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از آغاز رزمایش سراسری اقتدارعاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) ۲ خبر داد. در ادامه همراه ما باشید…

به گزارش مجله بنیانا به نقل از خبرگزاری دانشجو، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در نشست خبری رزمایش سراسری اقتدارعاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) ۲ گفت: 38سال از دوران دفاع مقدس گذشت و از طرفی در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی حضور داریم. انقلابی اسلامی که فراز نشیب‌های زیادی داشته است و یک روز از عمر این چهل سال بدون دشمنی‌های استکبار جهانی نگذشته است و این از ویژگی‌های انقلاب اسلامی است.

سردار غلامحسین غیب پرور
سردار غلامحسین غیب پرور

وی از آغاز رزمایش سراسری اقتدارعاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) ۲ در نهم شهریور ماه خبر داد وگفت:مرحله اول این رزمایش تا ۲۹شهریور انجام می‌شود و مرحله دوم این رزمایش در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود. اهداف این کار بزرگ در پهنه جغرافیایی کشور، امید بخشی به مردم، مایوس ساختن دشمن و کمک به دستگاه هایی است که نیازمند کمک بسیج هستند.

ویدیو » رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) [نشست خبری سردار غیب پرور]

ویدیو در دیدستان | ویدیو در روشنگری

غیب پرورعنوان کرد: بخش عظیمی از کار، اعزام همزمان گروه‌های جهادی است که ٧٠١٤ گروه جهادی به استعداد ١٥٠ هزار نفر از دیروز اعزام شده اند و اتفاقات خوبی در این ٢٤ ساعت رخ داده است.

سردار غیب پرور با بیان اینکه در استان هرمزگان و در منطقه بشاگرد فقط ١٠٠ پزشک کار خود را آغاز کرده اند، تصریح کرد: در استان خراسان شمالی ٢١٢ گروه جهادی فعالیت می کنند. در استان های زنجان، خوزستان، خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان این گروه‌ها فعالیت می‌کنند. در حاشیه شهر مشهد ١٠ هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان توزیع شده است.

وی افزود: اعزام همزمان این گروه‌ها یک هماهنگی سراسری نیاز دارد که این فرآیند تا ٢٩ شهریور ادامه خواهد داشت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه رزمایش همزمان ١٠٠٠ گردان بیت المقدس در استان های کشور آغاز شده است، خاطرنشان کرد: این رزمایش تا ٢٩ شهریور ادامه خواهد داشت. بعد از ٢٩ شهریور یک توقف ٣-٤ روزه داریم و در یکی از روزهای هفته دفاع مقدس حضور سازمان یافته ٧٠٠ هزار نیروی بسیجی را در میادین اصلی شهرها خواهیم داشت.

غیب پرور ادامه داد: در این مقطع خواستیم ٧٠٠ هزار بسیجی سازمان یافته تجمع کنند. اوج این تجمع در تهران و با حضور ١٠٠ هزار نفر بسیجی سازمان یافته خواهد بود تا بارقه امیدی برای نظام و انقلاب و مردم باشد.

وی با بیان اینکه شعار این رزمایش «وحدت و پیشرفت» است، گفت: می‌خواهیم بگوییم زمانی که ناملایماتی در کشور باشد، صرف نظر از نگاه‌های سیاسی یک ید واحده خواهیم بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به سوالی پیرامون تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه کشورمان، اظهار داشت: اگر می گوییم رژیم اسرائیل جعلی است و کمر به نابودی آن بسته ایم برای آن  دلیل داریم، این رژیم جنایتکار است. حالا اگر کسی می‌گوید ما تهدیدی برای منطقه هستیم، می‌تواند شواهد را بررسی کند.

وی با بیان اینکه مردم ما، مردم منطقه، جهان و حتی دشمن هم می داند که تهدید اصلی کیست و کجاست، گفت: پیام ما ایستادگی بوده است و می خواهیم مستقل باشیم. این حرف نیست و چهل سال است در میدان عمل آن را ثابت کرده ایم. در دنیای امروز جنگ روانی، سلاح تاثیر گذاری است و طبیعتا دشمنان از این سلاح غفلت نکرده اند

ویدیو : سخنان رئیس سازمان بسیج مستضعفین درباره تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه کشورمان

ویدیو در دیدستان | ویدیو در روشنگری

غیب پرور در رابطه با اقدامات بسیج در حوزه مبارزه با محتکران گفت:تا این لحظه هزارو صد و هفتاد و یک ملیارد تومان حجم کالا کشف شده در انبار‌های مختلف کشور توسط بسیج در بازده سه ماهه اخیر است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: این کالاها باید با تدبیر مسئولین به بازار بیاید و به دست مردم برسد. ما نه ادعای حل همه مشکلات اقتصادی را داریم و نه ادعای تصدی گری داریم؛ بلکه می‌خواهیم بگوییم با روش های جهادی می‌توان کارها را انجام داد.

ویدیو : کشف بیش از هزار میلیارد تومان کالای محتکره توسط بسیج

ویدیو در دیدستان | ویدیو در روشنگری

وی درباره برگزاری ایست و بازرسی‌های بسیج اظهار داشت: سلسله طرح های اعتلای بسیج را آغاز کردیم که یکی از آن طرح‌ها راه اندازی گشت‌های محله محور بسیج است. هشت ماه است این طرح راه‌اندازی شده و این گشتها قرار است ایست‌های بازرسی را پوشش دهد. ایست‌های بازرسی شاید برخی نگرانی‌ها را برای مردم ایجاد می‌کرد البته ما ایست وبازرسی را کاملا تعطیل نکردیم اما معتقدیم که تاثیر گشت‌های محله محور بیشتر از ایست‌های بازرسی است، اخیرا هم این گشت‌های محله محور بسیج شبکه بزرگ رضویون نام گرفته است.

غیب پرور با اشاره به فعالیت یگان فاتحین بسیج، گفت: نیروهای این یگان بسیجیان داوطلب و شهادت طلب و نخبه هستند که برای مقابل تهدیدات سخت آموزش‌های ویژه‌ای دیده‌اند. البته ما کمترین هزینه را در این بخش می‌کنیم و این بسیجیان برای مقابله با تهدیدات سخت آموزش دیده‌اند.

ویدیو » دو نامه اقتصادی به رئیس‌جمهور نوشته‌ام

ویدیو در دیدستان | ویدیو در روشنگری

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به سوال دیگری پیرامون سرنوشت نامه ای که به رئیس جمهور نوشته است، اظهار داشت: دو نامه تاکنون به رئیس جمهور نوشته ام که پاراف هم شده اما تا به امروز اقدام جدی صورت نگرفته است. منتظریم تا ستاد اقتصاد مقاومتی ما را دعوت کند و طرح های ما را بشنود.

وی در پایان تصریح کرد: بسیج متعلق به نظام است و امروز روزی است که می‌تواند به میدان وارد شود. منتظریم سازوکار ورود ما تعیین نقش شود که البته در بعضی نقاط مثل تعزیرات و شهرک‌های صنعتی منجر به نقش شده است.

در ادامه بخوانید »» اصل جمله رهبر انقلاب در قضیه برجام چه بود ؟ [دانلود شماره ۱۴۶ نشریه خط حزب الله]

با دکمه‌های زیر این صفحه را برای دیگران ارسال کنید
عباس رازی

از عباس رازی

پنج دهه از عمر من می‌گذرد و در تمام این سال‌ها دنبال رضای خدا و راه انداختن کار مردم بودم .بیشتر مطالبی که از من توی سایت بنیانا می‌خوانید در حوزه قرآن و سبک زندگی اسلامی هست.

رخداد از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات