در پیام رسان بله چگونه از ناخواسته اضافه شدن به گروه‌ها جلوگیری کنیم؟

در پیام رسان بله چگونه از ناخواسته اضافه شدن به گروه‌ها و کانال ها جلوگیری کنیم؟  شاید شما هم تجربه کرده باشید که ناخواسته به گروه یا کانالی اضافه شوید. این اتفاقات برای کاربران جست‌وجوگر که دوست دارند کانال‌ها و گروه‌های جدید را پیدا کنند، جذاب است؛ اما برای بعضی کاربران می‌تواند موجب مزاحمت و … ادامه خواندن “در پیام رسان بله چگونه از ناخواسته اضافه شدن به گروه‌ها جلوگیری کنیم؟”

با دکمه‌های زیر این صفحه را برای دیگران ارسال کنید

در پیام رسان بله چگونه از ناخواسته اضافه شدن به گروه‌ها و کانال ها جلوگیری کنیم؟

 شاید شما هم تجربه کرده باشید که ناخواسته به گروه یا کانالی اضافه شوید. این اتفاقات برای کاربران جست‌وجوگر که دوست دارند کانال‌ها و گروه‌های جدید را پیدا کنند، جذاب است؛ اما برای بعضی کاربران می‌تواند موجب مزاحمت و عدم تمرکز شود.

 

 اگر شما هم از آن دست کاربرانی هستید که از ناخواسته اضافه شدن به کانال‌ها و گروه‌ها پرهیز دارید، راه حل ساده است. با یک تغییر در تنظیمات، دعوت شدن‌تان به کانال‌ها و گروه‌ها را محدود به مخاطبین و آشنایان‌تان کنید:

پیام رسان بله
پیام رسان بله

1- از صفحه‌ی «بیشتر»، بخش «تنظیمات» را انتخاب کنید.

 

2-از بخش «تنظیمات» به زیر بخش «حریم خصوصی و امنیت» بروید.

 

3- در تنظیماتِ حریم خصوصی یکی از گزینه‌های قابل مدیریت «دعوت به گروه و کانال» است. با تغییر تنظیمات این ویژگی می‌توانید امکان اضافه شدن‌تان به گروه‌ها و کانال‌ها را محدود به مخاطبین‌تان کنید. یعنی کسانی که اطلاعات تماس‌شان در اپ شما ثبت شده و ایشان را می‌شناسید.

 

[su_note]

در ادامه بخوانید »» 

بله با حجاج ؛ کارهایی که در سفر حج با پیام رسان بله می توان انجام داد

[/su_note]

با دکمه‌های زیر این صفحه را برای دیگران ارسال کنید
سارا دانشور

نویسنده: سارا دانشور

سلام . سارا دانشور هستم . نویسنده و گردآورنده مطالب سایت بنیانا . . . | . . . چه تصویر قشنگی‌ست که در صحنه‌ی محشر ؛ما دور حسینیم و بهشت است که مات است . . .

guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات