بلایی که تکنولوژی و اعتیاد به شبکه های اجتماعی بر سر ما آورده [ویدیویی با بیش از 10 میلیون بازدید ]

” تکنولوژی معایب و مزایایی دارد ” ” شبکه های اجتماعی مثل چاقو استفاده خوب و بد دارد ” ”  چرا از دنیا عقب بیوفتیم ؟ ” ” مگه ما چی‌مون از بقیه کمتره” … اینها جملاتی است که هر کدام از ما شنیده ایم . اما چقدر جملاتی صحیح هستند؟

تکنولوژی
تکنولوژی

سال ها قبل وقتی تازه استفاده از موبایل در ایران شدت میگرفت وقتی دو نفر در حال صحبت بودند و تلفن زنگ میخورد ، اولویت با ادامه گفت وگو حضوری افراد بود یا آنکه با عذر خواهی از فرد مقابل به موبایل پاسخ میدادیم … اما این روزها احترام کمی کمرنگ شده است .

هیچ کس موافق حذف کامل موبایل و تکنولوژی از زندگی نیست اما بیایید با هم قرار بزاریم وقتی پدر،مادر یا خواهر یا همسرمان یا برادرامان یا فرزندمان با ما صحبت میکرد به جای نگاه به صفحه موبایل به چشمان زیبای او نگاه کنیم …

 

ویدیو »» بلایی که تکنولوژی و اعتیاد به شبکه های اجتماعی بر سر ما آورده

تماشا در دیدستان  | تماشا ویدیو در روشنگری

ویدیوی بالا صحبت های آقای سیمون سینک درباره عوارض اعتیاد به شبکه های اجتماعی و بلا هایی است که تکنولوژی امروز بر سر نسل ما آورده است ؛ و راه کار های فرار از این مشکلات به طور خلاصه در این ویدیو مطرح میشود …

نسخه اصلی این ویدئو بیش از ۱۱ میلیون بار در یوتیوب دیده شده است . یکی از بهترین گفتگو هایی که تا به حال شنیدید.

 

با دکمه‌های زیر این صفحه را برای دیگران ارسال کنید
زهرا .

نویسنده: زهرا .

نویسنده جدید و پرکار سایت بنیانا هستم . . . | چه صبحی باشد آن صبحی که تو در قنوتت دعای " اللهم عجل لولیک الفرج " می خوانی و فرشته یک به یک آمین می گویند.... | اللهم أصلح کل فاسد من امور المسلمین.

guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات