حزب اللهی باید با امید باشد [تزریق ناامیدی در جامعه کار دشمنانه است]

«امید» شرط لازم برای حرکت به سمت جلو است امام خامنه ای : نیروهای جوان؛ یعنی مجموعه‌ی شماها که این نیروهای جوان، پیشرانند؛ اینها در واقع مثل لوکوموتیو هستند، نقش لوکوموتیو را [دارند] که وقتی‌ حرکت کردند، به طور طبیعی به دنبال خودشان قطار را حرکت می‌دهند؛ البتّه اگر به وظایفی که برعهده‌ی قشر جوان … ادامه خواندن “حزب اللهی باید با امید باشد [تزریق ناامیدی در جامعه کار دشمنانه است]”

با دکمه‌های زیر این صفحه را برای دیگران ارسال کنید

«امید» شرط لازم برای حرکت به سمت جلو است

امام خامنه ای : نیروهای جوان؛ یعنی مجموعه‌ی شماها که این نیروهای جوان، پیشرانند؛ اینها در واقع مثل لوکوموتیو هستند، نقش لوکوموتیو را [دارند] که وقتی‌ حرکت کردند، به طور طبیعی به دنبال خودشان قطار را حرکت می‌دهند؛ البتّه اگر به وظایفی که برعهده‌ی قشر جوان است، درست عمل بشود.

البتّه روحیه‌ی امید و عزم و برنامه‌ریزی -این سه چیز- [هم] لازم است. اوّلاً امیدتان را اصلاً نباید از دست بدهید. اینکه همین‌طور دائماً یأس را بیایند تزریق بکنند در داخل جامعه -که دارد می‌شود این کار- این کاری خصمانه است؛

حالا ممکن است آن کسی که این کار را می‌کند، واقعاً دشمن نباشد امّا کار دشمنانه دارد می‌کند هر کسی که یأس را [تزریق می‌کند] که «آقا نمی‌شود، فایده ندارد، همه چیز به‌هم ریخته است»؛ نه، این کار [دشمنانه‌ است].

امید، شرط لازم است؛ یکی این. عزم، اراده، یعنی تصمیم‌گیری -تصمیم باید گرفت، این کارها تصمیم می‌خواهد- و برنامه‌ریزی؛ بدون برنامه‌ریزی هم نمی‌شود؛ این سه چیز را داشته باشید.(۱۳۹۷/۰۳/۰۷)

«امید» شرط لازم برای حرکت به سمت جلو است
«امید» شرط لازم برای حرکت به سمت جلو است

 

ویدیو »» حزب اللهی باید با امید باشد

دریافت  (2مگابایت)

[su_note]

در ادامه بخوانید »» پنج جمله که پس از برجام اشتباه بودن آن‎ها مشخص شد چه بود ؟ [ویدیو]

[/su_note]

با دکمه‌های زیر این صفحه را برای دیگران ارسال کنید
سیدحسام علوی

نویسنده: سیدحسام علوی

سید حسام هستم . یک جنوبی خون گرم . دوست و همراه همیشگی من کتاب های تاریخی هستن . کلا به تاریخ بی نهایت علاقه مندم .با همکاری دیگر نویسندگان اینجا درباره سبک زندگی اسلامی خبر و مقاله منتشر میکنم . یا علی مدد.

guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات