دسته‌ها
فیلم

ماجرای اعتصاب کامیون داران چه بود؟ [دانلود قسمت سوم استودیو دکتر سلام]

ماجرای اعتصاب کامیون داران
ماجرای اعتصاب کامیون داران

شکاف درآمدی نقطه اصلی اعتراضات کامیون‌داران است که در ماه های گذشته مورد توجه رسانه ها قرار گرفت . اعتراضات کامیون‌داران در هفته اخیر، گرچه دستمایه گزارش‌های مغرضانه رسانه‌های بیگانه شده، اما همزمان ضرورت رفع ریشه‌ای مشکلات اصناف مختلف از سوی دولت را افزایش می‌دهد.

اعتراض‌های کامیون‌داران به‌سادگی می‌توانست به اعتصاب کشیده نشود. می‌شد وزیر راه و شهرسازی زودتر به حرف‌های آن‌ها گوش دهد. می‌شد نهاد‌های مسئول زودتر چالش‌های پیش‌روی کامیون‌داران را رسیدگی کنند. اما این مشکلات مورد بی‌توجهی قرار گرفت تا منتهی به اعتصاب شد.

برای تحلیل چرایی اعتصاب اخیر کامیون‌داران باید به کمی قبل‌تر برگشت، به زمانی که افزایش ناگهانی قیمت دلار و یورو، بازار را تحت تاثیر قرار داد. ناگهان همه‌چیز گران شد؛ ازجمله لوازم یدکی خودرو‌ها و هرآنچه وارداتی به شمار می‌رفت

قسمت سوم برنامه استودیو دکتر سلام مهمان آقای حسین زندی ، رئیس اتحادیه حمل و نقل کالای شهری است . میزبان این برنامه هم جناب آقای سید علی صدری نیا هستند . این برنامه به بررسی موضوع اعتراض کامیون داران می پردازد . اگر به نوعی به این موضوع مرتبط هستید پیشنهاد ویژه داریم این برنامه را تماشا کنید .

ویدیو : ماجرای اعتصاب کامیون داران چه بود؟ [دانلود قسمت سوم استودیو دکتر سلام] 

تماشا در دیدستان

دریافت کیفیت 111 مگابایتی 

دریافت کیفیت 63 مگابایتی

قسمت قبلی استودیو دکتر سلام »» از FATF تا خودتحریمی [همراه با استاد جبرائیلی در قسمت دوم استودیو دکتر سلام ]

با دکمه‌های زیر این صفحه را برای دیگران ارسال کنید
سارا دانشور

از سارا دانشور

سلام . سارا دانشور هستم . نویسنده و گردآورنده مطالب سایت بنیانا . . . | . . . چه تصویر قشنگی‌ست که در صحنه‌ی محشر ؛ما دور حسینیم و بهشت است که مات است . . .

رخداد از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات