این برنامه برای کسانی که از این وضعیت ناامید شدند + بخش خبری «در جریان باشید» [قسمت ۱۷۸ رادیو مسیر ]

فهرست محتوای این صفحه ⬇️ پنهان کردن ۱. آیا میدانید حوادث مترقبه و غیرمترقبه در همه جای دنیا اتفاق می افتد ؟ ۲. در جریان باشید : خبر خوب اینکه زوج پزشک ایثارگر ایرانی رو شناختیم / مردم در سرمای طاقت فرسای کرمانشاه و کوهبنان و صادق خان دنبال کار فرهنگی / وقتی عوارض یک … ادامه خواندن “این برنامه برای کسانی که از این وضعیت ناامید شدند + بخش خبری «در جریان باشید» [قسمت ۱۷۸ رادیو مسیر ]”

۱۷۸ امین برنامه رادیو مسیر منتشر شد . پادکست فرهنگی-سیاسی رادیو مسیر از مجموعه برنامه های گروه صدای میقات است که به صورت هفتگی فقط بصورت اینترنتی و فایل صوتی منتشر می شود. رویکرد فرهنگی و بیان اخبار سیاسی از ویژگی های این برنامه رادیوی اینترنتی است. مجریان رادیو مسیر از بانوان هستند .

شماره ۱۷۸ پادکست رادیو مسیر اوایل بهمن سال۹۶ منتشر شد ؛ در ادامه فهرستی از عناوین این فایل صوتی نوشته شده است :

این برنامه مختص کساییه که از “وضع موجود” ناامیدن!

آیا میدانید حوادث مترقبه و غیرمترقبه در همه جای دنیا اتفاق می افتد ؟

در جریان باشید : خبر خوب اینکه زوج پزشک ایثارگر ایرانی رو شناختیم  / مردم در سرمای طاقت فرسای کرمانشاه و کوهبنان و صادق خان دنبال کار فرهنگی  / وقتی عوارض یک اتوبان برداشته میشود! / افشای اسم و عکس قضات فاسد، به زودی … ان شاء الله / یارانه میخوای؟ بگو چی میخری میبری خونه؟

چی دادیم چی گرفتیم این بار به روایت اردشیر زاهدی

به دور از دروغ پراکن ها با آرامش زندگی کنید …

مومن باید تاجر پیشه باشه …

امر ولی: در فضای مجازی مراقب شلیک توپخانه دشمن باشید

داستان صوتی من امام حسینی ام قسمت ۲۶

 

رادیو مسیر ۱۷۸ را آنلاین بشنوید »»

دریافت mp3 حجم ۲۱ مگابایت

 

درباره صدای میقات

گروه اینترنتی صدای میقات که از دهه ۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده است از پیشتازان عرصه تولید محتوای وب فارسی است . سایت صدای میقات به آدرس sedayemighat.com در سال های گذشته بارها مورد حمله اینترنتی توسط گروه های ضد ایران قرار گرفته است .

تولیدات این گروه بیشتر در قالب پادکست و رادیوی اینترنتی است.اما این گروه تولیدات ویدیویی نیز داشته است . از مجموعه برنامه های معروف این گروه پادکست هفتگی “زنگ بیداری” را می توان نام برد . و از مجموعه داستان های صوتی معروف این گروه دو نمونه “روز آخر ” و “ کمی دیر تر ” را می توان نام برد .

کانال گروه صدای میقات در سروش :  http://sapp.ir/sedayemighat

پادکست چیست ؟

چند سالی هست که دانلود و شنیدن فایلهای صوتی انتخابی در فضای اینترنت همه گیر شده است. این نوع فایلهای صوتی که به آنها اصطلاحا پادکست می گویند تنها به موسیقی و یا برنامه رادیویی محدود نمی شوند، بلکه در موضوعات مختلف و در قالب های گوناگون در فضای اینترنت عرضه می شوند.

کتاب های صوتی ، نمایشنامه های صوتی و حتی مقاله های رادیویی زیادی وجود دارند که علاقمندان می توانند آنها به صورت آنلاین شنیده و یا دانلود نموده تا در فرصت های مقتضی گوش دهند.

این روش ارائهٔ محتوا در سال ۲۰۰۴ محبوبیت و گسترش یافت؛ و گاه به آن رادیوی اینترنتی گفته می‌شود.

قسمت قبلی برنامه » درباره حسن روحانی و اقتصاد ایران ، نوبخت ، و خاطرات جعلی بیشتر بدانیم [دانلود رادیو مسیر ۱۷۷ ]

۰
سارا دانشور

نویسنده: سارا دانشور

سلام . سارا دانشور هستم . نویسنده و گردآورنده مطالب سایت بنیانا . . . | . . . چه تصویر قشنگی‌ست که در صحنه‌ی محشر ؛ما دور حسینیم و بهشت است که مات است . . .

guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات