معرفی

زیارت مجازی حرم مطهرحضرت امام علی(ع)

امام

در آستانه ولادت با سعادت امیرمومنان حضرت علی(ع) امکان زیارت مجازی حرم مطهر آنحضرت برای علاقه مندان فراهم شده که دسترسی به این نرم افزار با ورود به این لینکhttp://www.panosazan.com/homayerahmat_v-1/ ممکن است.

نرم افزار و سایت زیارت مجازی حرم مطهر حضرت علی(ع) در نجف اشرف از طرف موسسه پانو سازان و با استفاده از تکنولوژی عکسبرداری پانوراما کروی _عکاسی ۳۶۰ درجه تهیه و راه‌اندازی شده است.

در این سایت امکان زیارت حرم مطهرحضرت علی(ع) به همراهی مداحی حاج محمود کریمی،ورود به بخش‌های مختلف حرم مطهر،زیارت قبر مطهر،قرائت زیارت نامه آنحضرت وجود دارد.

پس از ورود به لینک بالا برای مشاهده زیارت مجازی ابتدا تمامی نرم افزارهای مربوط به دانلود اتوماتیک (اینترنت دانلود منیجر) را غیر فعال نموده سپس بر روی دکمه فول اسکرین بعد از کمی صبر( حدودا” ۳ دقیقه برای اینترنت ۵۱۲ ) و بارگذاری کامل  کلیک نمائید.

همچنین امکان دانلود و دریافت رایگان نرم افزار همای رحمت و نصب آن در لینک http://www.panosazan.com/users/ امکان پذیر است.

لطفا برای دانلود نرم افزار فرم زیر را پرکرده  سپس به آدرس ایمیل خود رفته و لینک دانلود را دانلود نموده و در هنگام دانلود ایمیل دریافتی خود را برای  انتشار و نشر فرهنگ اسلامی به دیگر دوستانتان به اشتراک بگذارید

برای دریافت نرم افزار فرم را شبیه تصویر زیر تکمیل نمایید و منتظر ایمیل باشید

تور مجازي  حرم پانوراما  تصاوير 360 درجه  بازديد مجازي   PanoSazan   مجري تور مجازي توسط عکس هاي پانوراما

برچسب ها

مطلب بعدی را انتخاب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.