تا حالا وام صفر درصد گرفتی ؟ اصلا میدونی رانت اطلاعاتی چیه ؟ [قسمت ۲۷۳ رادیو زنگ بیداری]

۲۷۳ امین برنامه زنگ بیداری منتشر شد . پادکست اجتماعی-سیاسی زنگ بیداری از مجموعه برنامه های گروه صدای میقات است که به صورت هفتگی فقط بصورت اینترنتی و فایل صوتی منتشر می شود. رویکرد طنز و اجرای نمایش و بیان اخبار سیاسی بدون روتوش و بدون در نظر گرفتن جناح بندی های سیاسی از ویژگی های این برنامه رادیوی اینترنتی است.

شماره ۲۷۳ پادکست زنگ بیداری در ۱۷ اسفند ۹۶  منتشر شد ؛ در ادامه فهرستی از بخش های مختلف این قسمت از زنگ بیداری نوشته شده است :

بمب خنده (نمایشهای طنز) به مناسبت میلاد حضرت فاطمه سلام الله علیها و روز مادر

(آیینه  بغل) تا حالا وام صفر درصد گرفتی؟؟!!

اصلا میدونی رانت اطلاعاتی چیه؟؟!!

گلهای یاس (روزی که پیروز شدیم) به یاد شهدای کربلای ۷

اوج دمکراسی در گفتار یک رئیس جمهور (منتقدین به دولت بی سواد،بی شناسنامه و کم عقل خطاب شدند)

نفس حق (دروغ یکی، نه ساعتی صدتا دروغ تاکتیکی) سخنان شنیدنی شهید دکتر بهشتی

حرف دل سخنی با امام زمان عج

زنگ بیداری ۲۷۳ را آنلاین بشنوید »»

دریافت mp3 (حجم ۱۳ مگابایت)

درباره صدای میقات

گروه اینترنتی صدای میقات که از دهه ۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده است از پیشتازان عرصه تولید محتوای وب فارسی است. سایت صدای میقات به آدرس sedayemighat.com در سال های گذشته بارها مورد حمله اینترنتی توسط گروه های ضد ایران قرار گرفته است .

تولیدات این گروه بیشتر در قالب پادکست و رادیوی اینترنتی است.اما این گروه تولیدات ویدیویی نیز داشته است . از مجموعه برنامه های معروف این گروه پادکست هفتگی “زنگ بیداری” را می توان نام برد . و از مجموعه داستان های صوتی معروف این گروه دو نمونه “ من امام حسینی ام ” و “ کمی دیر تر ” را می توان نام برد .

کانال گروه صدای میقات در سروش :  http://sapp.ir/sedayemighat

پادکست چیست ؟

چند سالی هست که دانلود و شنیدن فایلهای صوتی انتخابی در فضای اینترنت همه گیر شده است. این نوع فایلهای صوتی که به آنها اصطلاحا پادکست می گویند تنها به موسیقی و یا برنامه رادیویی محدود نمی شوند، بلکه در موضوعات مختلف و در قالب های گوناگون در فضای اینترنت عرضه می شوند.

کتاب های صوتی ، نمایشنامه های صوتی و حتی مقاله های رادیویی زیادی وجود دارند که علاقمندان می توانند آنها به صورت آنلاین شنیده و یا دانلود نموده تا در فرصت های مقتضی گوش دهند.

این روش ارائهٔ محتوا در سال ۲۰۰۴ محبوبیت و گسترش یافت؛ و گاه به آن رادیوی اینترنتی گفته می‌شود.

قسمت قبلی زنگ بیداری : راز حمله دراویش به نیروی انتظامی چیست؟ خلع سلاح پلیس توسط چه کسی انجام گرفت؟ [رادیو زنگ بیداری ۲۷۲]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.