دانلود رایگان مستند خیال پرست درباره مافیای جنسی در ایران
دانلود رایگان مستند خیال پرست درباره مافیای جنسی در ایران

امروز دیگر کسی نمی‌تواند منکر رشد قابل‌توجه آثار فیلمسازان، مستندسازان و انیمیشن‌سازان انقلابی و دغدغه‌مند کشور شود. افرادی که به خاطر سن و سال‌شان هنوز در ابتدای راه هستند، اما با این وجود، همگان را به آینده سینما و مستند کشور امیدوار کرده‌اند. همین کیفیت رو به رشد آثار این نسل جدید فیلم و مستند و انیمیشن‌سازی، ما را بر آن داشت تا با کارگردان یکی از این آثار، گفت و گویی را ترتیب دهیم.

موضوع مستند خیال پرست مسئله حجاب در جامعه کنونی ایران بوده و محمد هادی نعمتی نیز نویسنده و کارگردان این مستند جنجال‌برانگیز و ارزشی است که قبلاً هم مخاطبان او را با مستند «آرامش شام» شناخته‌اند.  محمد هادی نعمتی، نویسنده و کارگردان مستند خیال‌پرست در گفت و گو با «جوان» در رابطه با چند و چون این مستند و آغاز کار آن گفت: ما تحقیقات مربوط به این مستند و همچنین استارت ساخت و اکران آن را از ابتدای سال 93 شروع کردیم.

 

تقریباً بهمن ماه سال 93 بود که فیلمبرداری این مستند آغاز شد و کار این پروژه در مهر ماه سال 94 به اتمام رسید. پس از آن هم تا به امروز در بحث مشاوره، اظهار نظر، تبادل نظر، بحث و گفت و گو، ارزیابی، تجزیه و تحلیل، امتیازدهی و… وارد شده و اقدامات لازم را انجام داده‌ایم. 

وی در ادامه افزود: در حال حاضر نیز در شرف انجام بحث‌های دانشگاهی و مشکلات مربوط به آن است. به این خاطر که مطالب به شدت گسترده و وسیع هستند، قصد داریم بعد از اتمام اکران دانشگاهی مستند، یک برنامه تلویزیونی اینترنتی را آغاز کنیم. 

نویسنده و کارگردان مستند خیال‌پرست با اشاره به اینکه پس از امتحانات دانشگاهی این مستند اکران اینترنتی خواهد شد، تصریح کرد: این مستند دو راهکار دارد. یکی کنترل کردن آتش جنسی جامعه بوده و دیگری نیز راه اندازی یک پلیس تخصصی در بحث ابتذال است. حرف و هدف این مستند نیز پاک کردن ابتذال جنسی از دامان جامعه است. 

 

محمد هادی نعمتی، نویسنده و کارگردان مستند خیال‌پرست در پایان یادآور شد: محتوا و چارچوب کلی خیال‌پرست نیز بر اساس پنج محور است؛ محورهایی براساس ناهنجاری‌های جنسی جامعه، سودجویان این ناهنجاری‌های جنسی یا همان مافیای جنسی در جامعه کنونی، سهل انگاری علما و بی خیالی مسئولان، بی‌توجهی به بیانات مقام معظم رهبری، مدظله العالی و محور یا بخش آخر نیز مربوط به بحث ازدواج موقت است.

 

ویدیو : مستند خیال پرست درباره مافیای جنسی در ایران

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

دانلود مستند خیال پرست درباره مافیای جنسی در ایران 

کیفیت عالی (1.06 گیگابایت)  | سرویس دهنده ایران 

کیفیت متوسط (275مگابایت)  | سرویس دهنده ایران | سرویس دهنده اروپا 

کیفیت پایین(272مگابایت)  | سرویس دهنده ایران  

[/box]

 

 

از سارا دانشور

سلام . سارا دانشور هستم . نویسنده و گردآورنده مطالب سایت بنیانا . . . | . . . چه تصویر قشنگی‌ست که در صحنه‌ی محشر ؛ما دور حسینیم و بهشت است که مات است . . .

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.