بیانات امام خامنه ای درباره خط و اشتباه بودن گره زدن حلّ مسائل کشور به برجام ، که در شماره 137 خط حزب الله منتشر شد را در ادامه مطلب می خوانیم : 

گره زدن حلّ مسائل کشور به برجام و امثال برجام یا به مسائل خارجی، یک خطای بزرگی است. ما نبایستی مسائل کشور را، مسائل اقتصادی کشور و مسائل گوناگون کشور را گره بزنیم به امری که از اختیار ما خارج است، در بیرون کشور تدبیر می‌شود و تصمیم‌گیری می‌شود.

وقتی ما مسئله‌ی اقتصاد کشور را، کسب‌و‌کار کشور را به مسئله‌ی برجام گره می‌زنیم، نتیجه این می‌شود که صاحبان کار و سرمایه چند ماه باید منتظر بمانند تا ببینند خارجی‌ها (آمریکا) در مورد برجام چه تصمیمی می‌گیرند؛ چند ماه تأمّل کنند، صبر کنند، منتظر بمانند تا ببینند که آیا در توافق می‌مانند یا از توافق خارج می‌شوند؛ امضا می‌کنند یا امضا نمی‌کنند؛ بعد از آنکه امضا کردند، پابند امضا می‌مانند یا نمی‌مانند!

مرتّب بایستی دستگاه فعّالِ اقتصادی مردمی کشور در انتظار رفتار خارجی‌ها باشد. نمی‌توانیم ظرفیت کشور را معطّل توافق برجام بگذاریم.(۱۳۹۷/۰۳/۰۲)

گره زدن حل مسائل کشور به برجام
گره زدن حل مسائل کشور به برجام

 

ویدیو : گره زدن حلّ مسائل کشور به برجام یک خطای بزرگ است

دریافت ویدیو (6مگابایت)
تماشا در دیدستان
تماشا در روشنگری

 

منتشر شده توسط زهرا .

نویسنده جدید و پرکار سایت بنیانا هستم . . . | چه صبحی باشد آن صبحی که تو در قنوتت دعای " اللهم عجل لولیک الفرج " می خوانی و فرشته یک به یک آمین می گویند.... | اللهم أصلح کل فاسد من امور المسلمین.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.