۲۵۵امین برنامه زنگ بیداری منتشر شد . پادکست اجتماعی-سیاسی زنگ بیداری از مجموعه برنامه های گروه صدای میقات است که به صورت هفتگی فقط بصورت اینترنتی و فایل صوتی منتشر می شود. رویکرد طنز و اجرای نمایش و بیان اخبار سیاسی بدون روتوش و بدون در نظر گرفتن جناح بندی های سیاسی از ویژگی های این برنامه رادیوی اینترنتی است

شماره ۲۵۵  پادکست زنگ بیداری اواسط مهر ماه سال۹۶ منتشر شد ؛ در ادامه فهرستی از عناوین این فایل صوتی نوشته شده است:

*نفس حق ( چقدر شبیه قاتلان حسین ع  هستیم؟) سخنان تکاندهندهٔ استاد بزرگ اخلاق حاج علی صفایی

*دهه اول محرم هم تمام شد و روسیاهی ماند بر چهرهٔ داعشیهای وطنی (پاسخ رفتگران کشور به داعشیهای وطنی)

*داستان صوتی ( حسین قلب تاریخ  است) قسمت دوم

*اینجا ایران است: برادر رئیس جمهور مفسد اقتصادی!! برادر معاون اول رئیس جمهور مفسد اقتصادی!! عضو تیم مذاکره کننده هسته ای جاسوس!! و … اینجا چه خبره؟؟!!

*حکایت ( درونِ همه ما یک عمرِ سعد هست!!) ما آدمهایِ معمولی راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را،اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هست! با اجرای آقای صفری

*کاسبان اربعین (معاون وزیر راه:  بلیت اتوبوس برای اربعین باید ۱۰۰ درصد گران شود!!!  فرق اسلام واقعی با اسلام بدلی این است)

*گلهای یاس  (یا زهرا گفت و رفت) به یاد شهید عبدالحسین برونسی با اجرای میثم شاهرخ

*حرف دل سخنی با امام زمان

 

زنگ بیداری ۲۵۵ را آنلاین بشنوید »»

دریافت mp3 حجم ۱۴ مگابایت

 

درباره صدای میقات

گروه اینترنتی صدای میقات که از دهه ۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده است از پیشتازان عرصه تولید محتوای وب فارسی است . سایت صدای میقات به آدرس sedayemighat.com در سال های گذشته بارها مورد حمله اینترنتی توسط گروه های ضد ایران قرار گرفته است .

تولیدات این گروه بیشتر در قالب پادکست و رادیوی اینترنتی است.اما این گروه تولیدات ویدیویی نیز داشته است . از مجموعه برنامه های معروف این گروه پادکست های هفتگی “زنگ بیداری” و “رادیو مسیر” را می توان نام برد . و از مجموعه داستان های صوتی معروف این گروه دو نمونه “روز آخر ” و “شهر مه گرفته” را می توان نام برد .

پادکست چیست ؟

چند سالی هست که دانلود و شنیدن فایلهای صوتی انتخابی در فضای اینترنت همه گیر شده است. این نوع فایلهای صوتی که به آنها اصطلاحا پادکست می گویند تنها به موسیقی و یا برنامه رادیویی محدود نمی شوند، بلکه در موضوعات مختلف و در قالب های گوناگون در فضای اینترنت عرضه می شوند.

کتاب های صوتی ، نمایشنامه های صوتی و حتی مقاله های رادیویی زیادی وجود دارند که علاقمندان می توانند آنها به صورت آنلاین شنیده و یا دانلود نموده تا در فرصت های مقتضی گوش دهند.

این روش ارائهٔ محتوا در سال ۲۰۰۴ محبوبیت و گسترش یافت؛ و گاه به آن رادیوی اینترنتی گفته می‌شود.

منبع صوت : سایت صدای میقات و کانال تلگرامی صدای میقات 

از سارا دانشور

سلام . سارا دانشور هستم . نویسنده و گردآورنده مطالب سایت بنیانا . . . | . . . چه تصویر قشنگی‌ست که در صحنه‌ی محشر ؛ما دور حسینیم و بهشت است که مات است . . .

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.