۲۵۳امین برنامه زنگ بیداری منتشر شد . پادکست اجتماعی-سیاسی زنگ بیداری از مجموعه برنامه های گروه صدای میقات است که به صورت هفتگی فقط بصورت اینترنتی و فایل صوتی منتشر می شود. رویکرد طنز و اجرای نمایش و بیان اخبار سیاسی بدون روتوش و بدون در نظر گرفتن جناح بندی های سیاسی از ویژگی های این برنامه رادیوی اینترنتی است

شماره ۲۵۳ پادکست زنگ بیداری اوایل مهر ماه سال۹۶ منتشر شد ؛ در ادامه فهرستی از عناوین این فایل صوتی نوشته شده است :

 

*نفس حق (هر روز عاشوراست و همهٔ زمینها کربلاست) سخنان شهید دکتر علی شریعتی

*این دیگه چه قراردادیه؟؟!! ترامپ تایید و  تحریم کرد!!! کارشناس بی بی سی: تا وقتی بانکها تحریم هستند نمیشود با ایران تجارت کرد!! دکتر ناصر نوبری: حتی طرفداران جنبش سبز هم دلواپس برجام هستند!!

*گیربازار (های ایرانی ای آریای چرا بچه دار نمیشوی؟) قسمت دوم سگ به جای بچه برای ایرانیها!! فساد و ابتذال جنسی به جای ازدواج برای ایرانیها!! اینجا چه خبره؟… با اجرای کامران ، احسان و محسن زاهدی

*وقتی همه درگیر ورود خانومها به استادیوم بودیم حقوقهای نجومی را بخشیدند!!!!!!! علی ضیا از فرار مغزها میگوید…………

*حکایت (ای شاه عباس بجنبان ریش را) حکایت امروز ما که یکی اختلاس میکنه و یکی عف میکنه…با اجرای آقای صفری

*گلهای یاس ( تنهای تنها جنگید) به یاد شهید نوجوان علی کریمی

*حرف دل سخنی با امام زمان عج

 

زنگ بیداری ۲۵۳ را آنلاین بشنوید »»

دریافت mp3 حجم ۱۷ مگابایت

 

 

درباره صدای میقات 

گروه اینترنتی صدای میقات که از دهه ۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده است از پیشتازان عرصه تولید محتوای وب فارسی است . سایت صدای میقات به آدرس sedayemighat.com در سال های گذشته بارها مورد حمله اینترنتی توسط گروه های ضد ایران قرار گرفته است .

تولیدات این گروه بیشتر در قالب پادکست و رادیوی اینترنتی است.اما این گروه تولیدات ویدیویی نیز داشته است . از مجموعه برنامه های معروف این گروه پادکست های هفتگی “زنگ بیداری” و “رادیو مسیر” را می توان نام برد . و از مجموعه داستان های صوتی معروف این گروه دو نمونه “روز آخر ” و “شهر مه گرفته” را می توان نام برد .

 

پادکست چیست ؟ 

چند سالی هست که دانلود و شنیدن فایلهای صوتی انتخابی در فضای اینترنت همه گیر شده است. این نوع فایلهای صوتی که به آنها اصطلاحا پادکست می گویند تنها به موسیقی و یا برنامه رادیویی محدود نمی شوند، بلکه در موضوعات مختلف و در قالب های گوناگون در فضای اینترنت عرضه می شوند.

کتاب های صوتی ، نمایشنامه های صوتی و حتی مقاله های رادیویی زیادی وجود دارند که علاقمندان می توانند آنها به صورت آنلاین شنیده و یا دانلود نموده تا در فرصت های مقتضی گوش دهند.

این روش ارائهٔ محتوا در سال ۲۰۰۴ محبوبیت و گسترش یافت؛ و گاه به آن رادیوی اینترنتی گفته می‌شود.

منبع صوت : سایت صدای میقات و کانال تلگرامی صدای میقات  

از سیدحسام علوی

سید حسام هستم . یک جنوبی خون گرم . دوست و همراه همیشگی من کتاب های تاریخی هستن . کلا به تاریخ بی نهایت علاقه مندم .با همکاری دیگر نویسندگان اینجا درباره سبک زندگی اسلامی خبر و مقاله منتشر میکنم . یا علی مدد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.